שלום, אורח

נושא: ארגנטינה - פרגוואי - חצי הגמר!

ארגנטינה - פרגוואי - חצי הגמר! לפני 5 שנים 2 חודשים #147

  • Guidos
  • תמונת פרופיל של Guidos
  • מנותקים
  • ארגנטינאי טרי
  • פרסומים 4
תיקון. זה מה שארגנטינה רוצה להשיג כשהיא עולה למשחק חצי גמר הקופה אמריקה נגד פרגוואי, אחרי שבשלב הבתים המשחק בין שתי הנבחרות נגמר בתיקו 2:2 דרמטי.
פארגוואי רוצה לעלות בפעם השניה ברציפות לגמר הטורניר וארגנטינה רוצה לעשות זאת בפעם הראשונה מאז 2007.

מחצית ראשונה

דקה 11: הזדמנות ראשונה לאלביסלסטה. כדור רוחב הגיע לפסטורה בתוך הרחבה, אך קשר פ.ס.ז' בעט חלק לידיו של השוער.

דקה 14: גול! הרמה מבעיטה חופשית של מסי מגיעה לרוחו אחרי עירבובייה ברחבה. המגן של מנצ'סטר יונייטד השתלט נהדר ובעט לפינה של ויאר. 1:0 לארגנטינה.

דקה 20: עוד החמצה גדולה של פסטורה. מסי השתלט על כדור והוביל מתפרצת. הפרעוש שם את פסטורה במצב מצוין לבעיטה, אך האחרון בעט חלש והשוער הדף לקרן.

דקה 26: גול! פעם שלישית שער. התקפה נהדרת של ארגנטינה. מסי מצא את 'אל פלקו' פסטורה, שבעט נהדר לפינה. 2:0 ארגנטינה.

דקה 39: בעיטה חופשית של מסי חולפת ליד העמוד.

דקה 43: גול! טעות ענקית של הגנת ארגנטינה, שלא הצליחה להרחיק כמו שצריך. הכדור הגיע ללוקאס בריוס שבעט טיל לשער והכניע את רומרו. 2:1 ארגנטינה.

דקה 45: התקפה נהדרת של פארגוואי, בסופה בובדייה, ממצב מסירה מצוין, בעט בצורה רשלנית לשמיים.

מחצית שניה

דקה 47: גול! פתיחה מסחררת של המחצית השניה. כדור נהדר של פסטורה, איש המשחק ללא ספק, שמצא את די מריה. לאטרייה נשאר רק לגלגל לרשת. 3:1 ארגנטינה.

דקה 51: גול! מוטב מאוחר מלעולם לא. ארגנטינה הגיעה לקופה. התקפה נהדרת בהנהגתו של מי אם לא מסי, שאפילו גרם למגן הפרגוואי לעשות גליץ' על שחקנו שלו. הכדור הגיע לפסטורה, שבעט על השוער. הריבאונד הגיע לדי מריה ומול שער ריק לא התקשה להבקיע. 4:1 ארגנטינה.

דקה 56: פסטורה לקח גול לאגוארו. עוד התקפה נהדרת של האלביסלסטה, בסיומה רוחו מסר רוחב נהדר. אגוארו כבר הכין את הבעיטה, אבל פסטורה גלש, 'גנב' לו ובעט החוצה.

דקה 68: עוד התקפה נהדרת של ארגנטינה. דאבל פס בין פסטורה ומסי הביא את הפרעוש מצב בעיטה מצוין, אבל הוא התמהמה ובעט טוב, אבל ממצב קשה וויאר הדף נפלא.

דקה 75: בעיטה מרחוק של בובדייה עוברת ליד העמוד.

דקה 80: גול! גם אגוארו משתתף בחגיגה. הרמה נהדרת של די מריה פגשה את הראש של החלוץ של סיטי שנגח נפלא לחיבורים. 5:1 ארגנטינה.

דקה 83: גול! אם עד עכשיו זו הייתה תבוסה, עכשיו זו השפלה. אחרי התקפה מהירה של ארגנטינה, הגיע הכדור להיגוואין שבסיבוב מהיר בעט טיל לחיבור. 6:1 מדהים.

דקה 90: רומרו (הפרגוואי) בעט טוב בעיטה חופשית, שהגיעה לידיו של רומרו (הארגנטינאי).

שריקת הסיום של המשחק הכי מהנה עד כה בקופה, נתראה בסנטיאגו שבוע הבא.
עריכה אחרונה: לפני 5 שנים 2 חודשים ע"י Guidos.
יש להתחבר ע"מ לכתוב תגובה בפורום
זמן עיבוד הדף: 0.098 שניות