נכנעו ללחצים: האלביסלסטה ומסי ביטלו את הגעתם לישראל

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב07 יוני 2018 אורי כהן
כניסות: 1025
Albiceleste - נבחרת ארגנטינה

אמש הודיעה ההתאחדות הארגנטינאית במסיבת עיתונאים מיוחדת כי נבחרת ארגנטינה מבטלת את הגעתה לישראל, שהייתה אמורה להגיע למשחק ראווה נגד הנבחרת המקומית באצטדיון טדי בירושלים. הודעה זו נפלה בהפתעה על הקהילה הארגנטינאית בישראל בפרט ובכלל על קהילת אוהדי הכדורגל שציפו להגעת האלביסלסטה לארץ הקודש, רגע לפני שמסי וחבריו יופיעו בגביע העולם ברוסיה.

קרא עוד...

חזרתו של מסי לנבחרת

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב11 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 1219
חזרתו של מסי לנבחרת

ההודעה הרשמית צפויה להגיע בימים הקרובים, אך כבר עכשיו מקורות רבים בארגנטינה ובאירופה מיישרים קו בנוגע לאפשרות שליאונל מסי, השחקן הטוב בעולם וכוכב נבחרת ארגנטינה שהודיע על פרישה בתום הקופה אמריקה ביולי, יודיע על חזרתו המיידית לנבחרת.

קרא עוד...

גונזאלו היגואין מציג את המדים החדשים

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב07 אוגוסט 2016 אהוד אסולין
כניסות: 1029
גונזאלו היגואין מציג את המדים החדשים שחו

הסרייה אה תצא לדרך בעוד כשבועיים כשבמרכזה מספר רב של שחקנים ארגנטינאים מוכשרים שצריכים לעורר את תשומת ליבו של המאמן החדש של הנחברת, אדגארדו באוזה, אך אין ספק כי סיפור ההעברה של גונזאלו היגואין מנאפולי ליובנטוס עבור 94.4 מיליון אירו הוא הסיפור החם של הקיץ הזה, והוא ראוי לסיקור שונה בהשוואה להעברות אחרות.

קרא עוד...

ה"משוגע" חוזר להציל נבחרת שהשתגעה

קטגוריה: כדורגל בארגנטינה פורסם ב12 יולי 2016 אהוד אסולין
כניסות: 1106
המשוגע ביאלסה חוזר

בארגנטינה עדיין מלקקים את הפצעים של ההפסד בגמר הקופה אמריקה נגד צ'ילה. שוב אותם פנדלים ארורים שגנזו את החלום של עם שלם והשאירו כתם גדול של אכזבה וצער דווקא לאחר טורניר שבו ארגנטינה הצליחה לנצח בכל המשחקים שהובילו לגמר תוך כדי תצוגות כדורגל משכנעות והפגנת עליונות מול כל היריבות שהופיעו בדרכה. המשמעות של ההפסד מול צ'ילה הייתה כידוע גמר שלישי שארגנטינה מפסידה בשלושת השנים האחרונות, לאחר מונדיאל 2014 מול גרמניה, והקופה אמריקה מהדורת 2015 בה הפסידה האלביסלסטה נגד אותה צ'ילה. אז אמנם המשחק נערך בסנטיאגו והצ'יליאנים הגיעו בשיא כוחם ועם איצטדיון שלם שנשף בעורפם. הפעם אין תירוצים. ארגנטינה היתה יכולה וחייבת לנצח את צ'ילה ב-90 דקות. השלל הטכני העצום שעמד לרשותו של ג'רארדו "טאטה" מארטינו הוכיח במשחקים הקודמים את האיכות הנדירה שלו, והיה יכול לעשות זאת גם מול נבחרת טובה וקשוחה כמו צ'ילה. הנצחון של ארגנטינה 1-2 מול אותה צ'ילה בשלב הבתים מסמן כנראה כי הבעייה העיקרית היא מנטלית ולא טכנית או טקטית. נראה שהמשא הכבד של גמר שלישי בשלוש שנים, מלווה בהתבטאויות דרמטיות מבית, כמו זו למשל של דייגו מראדונה, שאמר כי הפעם אין לשחקנים סיבה לחזור הביתה במידה והם יפסידו את הגמר, עשו את שלהם וגררו את הנבחרת שמורכבת בסופו של דבר מחבורה של צעירים בגילאי ה-20, ללחץ נפשי הולך ומתגבר שהתפוצץ בצורה טראגית על המגרש בניו ג'רזי.

קרא עוד...