שובו של האלוף

קרלוס ביאנצ'י

קרלוס ביאנצ'י, מאמן הכדורגל שהוביל את בוקה ג'וניורס בין 1998-2004 ל-4 אליפויות ארגנטינה, 3 גביעי ליברטדורס ו-2 גביעים בין-יבשתיים, חוזר לאמן בקדנציה השלישית שלו את קבוצת הפאר הארגנטינאית.

המאמן האגדי בן ה-63, שב לבוקה ג'וניורס לאחר לחץ כבד שהופעל ע"י אוהדי הקבוצה בקריאה לפטר את המאמן חוליו סזאר פאלקוני, לאחר שהאחרון הגיע עם הקבוצה למקום ה-6 המאוד מאכזב בליגת האפרטורה האחרון.

ביאנצ'י, אשר בעברו היה חלוץ שאת רוב הקריירה שלו עשה בצרפת, זכה עד היום בקריירת האימון שלו ב-7 אליפויות ו-8 תארים בינלאומיים (ב'בוקה' וב'ולס סרפילד') וכמובן קיבל 5 פעמים את תואר מאמן השנה בדרום אמריקה.

ביאנצ'י חתם ל-3 שנים בקבוצה וברצונו להפוך את בוקה ג'וניורס לאימפריה שהייתה בתקופתו, כשרק התוצאות הן אלה שיקבעו האם הקסם עדיין לא פג. על מנת לחזור ולהיות האימפריה שהיו בעבר, ביאנצ'י פנה לשחקן חואן רומן ריקלמה בן ה33, שעבר כברת דרך עם ביאנצ'י ונשאר העונה ללא קבוצה.

עם החתמתו בריבר פלייט של רמון דיאז שהינו המאמן המעוטר ביותר בקבוצה השנואה על אוהדי בוקה וביאנצ'י על הקווים של בוקה ג'וניורס, צפויה לנו ליגה מאוד מעניינת שתחילתה ב-8 בפברואר 2013 ובמהלכם סופר קלאסיקוס כמו של פעם.

ומה יהיה אחרי 3 שנים אלה? יש המקווים לראות את ביאנצ'י מאמן את נבחרת ארגנטינה, תפקיד אותו סירב לקבל בגלל סכסוכים אישיים עם יו"ר התאחדות הכדורגל, חוליו גרונדונה, ולהוביל אותה לזכייה במונדיאל.

התחברו עכשיו לפורטל ארגנטינה-ישראל

ותוכלו לקבל עדכונים על כתבות, תכנים, דיונים בפורום ועוד.