אודות פורטל ארגנטינה-ישראל

ארגנטינה ומדינת ישראל הן מדינות ידידות בעלות מכנים משותפים רבים הן ברמה ההיסטורית לאומית והן ברמה המדינית פוליטית. התרבויות אומנם שונות מאוד והריחוק הגיאוגרפי הוא רב, אולם על אף זאת, קיימת ההערכה וההערצה הדדית בין העם היהודי לארגנטינאי.

פורטל ארגנטינה-ישראל - הוקם בשנת 2011 במטרה להוות גשר תרבותי, חברתי וכלכלי בין מדינת ישראל וארגנטינה. גשר זה נועד לקדם את הקירבה ולחזק את הידידות בין שני העמים והמדינות.

השם ISRARG הוא למעשה הרכב הרישיות של המילים ISRael ARGentina.

בפורטל ארגנטינה ניתן למצוא תכנים מגוונים אודות ארגנטינה ובכלל זאת, עדכוני חדשות מעניינים, מאמרים וכתבות בנושאים שונים, טיפים ומידע על מקומות לטיול בארגנטינה וכן קישורים לאתרי אינטרנט להם זיקה עניינית לארגנטינה. כמו כן, במסגרת הפורטל קיים פורום ארגנטינה פעיל ובו ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות על ארגנטינה ותרבותה.

הפורטל מיועד לקהל הישראלי ותקוותנו כי על ידי הגברת הידע בעברית על ארגנטינה והחשיפה לעם הארגנטינאי ותרבותו הקשר ואהדה בין שני העמים יישמרו וייתחזקו.

הצטרפו כבר עתה לקהילת ISRARG בישראל וסייעו בהרחבת הידע וחיזוק הקשרים בין העמים על ידי לחיצה על לחצן ה LIKE של עמוד הקהילה שלנו בפייסבוק.

התחברו עכשיו לפורטל ארגנטינה-ישראל

ותוכלו לקבל עדכונים על כתבות, תכנים, דיונים בפורום ועוד.